Truhlářství Plzeň

Truhlářství Plzeň

Truhlářské práce v Plzni

Truhlářství Plzeň

Radek Hanuš

Jsme truhlářská firma s dlouholetou praxí a znalostmi nejnovějších technologií. Naší specializací je výroba a montáž zakázkového nábytku a realizace interiéru na míru.

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a zákazníkům poskytujeme prvotřídní služby. Postaráme se o výrobu jedinečného nábytku na míru Vašim požadavkům. 

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem dokážeme vyrobit nábytek v tradičním i moderním provedení. Poradíme s výběrem vhodného materiálu, kování a povrchové úpravy.

Truhlářské práce realizujeme v Plzni a okolí do 50 km. Vzdálenější zakázky na základě předchozí domluvy. Nabízíme kompletní servis – od návrhu nábytku až po jeho finální výrobu a montáž. .

 

Truhlářské práce

Klademe důraz na design a funkčnost našich truhlářských výrobků. Uděláme maximum, aby zakázka odpovídala Vašim představám do těch nejmenších detailů. Specializujeme se na vysokou kvalitu řemeslného zpracování. Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitním partnerům dokážeme zaruči dlouhou životnost našich truhlářských výrobků.

Realizaci zakázek řešíme komplexně, tedy od konzultace až po výrobu a montáž nábytku. Pro lepší inspiraci Vám rádi ukážeme naše již hotové truhlářské výrobky. Jako zkušení truhláři Vám rádi doporučíme vhodné řešení na základě určených parametrů – cena, materiál či aktuální trend.

Na vysoké úrovni se podílí i naše vlastní truhlářská dílna, kde pro Vás připravujeme truhlářské výrobky na míru. Disponujeme moderní strojní technikou a zařízením. Vybavení truhlářské dílny průběžně rozšiřujeme a zkvalitňujeme. 

 

- Dřevěný nábytek na zakázku (skříně, stoly, židle, skříňky, komody, postele,...),
- kancelářský nábytek,
- kuchyňské linky,
- vestavěné skříně,
- dveře, 
- okna, 
- schodiště,
- zábradlí,
- ploty. 

Truhlářství Plzeň. 

KONTAKT

 • Majitel
  :
  Radek Hanuš
 • Telefon
  :
  +420 777 953 542
 • Email
  :
  truhlarstviradekhanus@seznam.cz
 • Adresa
  :
  Strašice 42, 338 45 Strašice

Truhlářské služby

Co nabízíme?

Truhlářství Plzeň se specializuje na výrobu nábytku a samozřejmě se postaráme i o následnou montáž. Nábytek navrhneme za pomocí nejmodernějších programů tak, aby na míru odpovídal Vašim představám. Zakládáme si na osobním přístupu a vysoké kvalitě truhlářských výrobků. Navrhneme Vám optimální technické řešení s ohledem na design celého domu či bytu. Do výroby se pustíme až na základě odsouhlasení návrhu. 

Nabízíme profesionální jednání a nejvyšší kvalitu našich výrobků. Hlavním parametrem naší výroby je stoprocentní výsledná kvalita, design a odpovídající hodnota podle představ zákazníka. Pokud chcete být obklopeni prvotřídním nábytkem s dlouhou životností, obraťte se na nás. 

Truhlářství Plzeň je tady pro všechny, kteří se rádi obklopují originálním nábytkem. Se dřevem i dalšími materiály pracujeme precizně. K práci využíváme masiv i lamino. Záleží jen na Vás, který materiál upřednostníte. 

Kombinace kvalitně zpracovaného návrhu, zručnosti a dobrého materiálu je u nás výsledkem dokonalé práce a spokojeného zákazníka. Všechno s Vámi v průběhu zakázky zkonzultujeme a spočítáme celkové náklady. 

 

Jaký nábytek pro Vás vyrobíme? 

- Kuchyňské linky,
- vestavěné skříně,
- dětský nábytek,
- postele,
- bytové doplňky, 
- kancelářský nábytek,
- a další truhlářské práce

Truhlářství Plzeň. 

Nábytek sami navrhneme a vyprojektujeme, následně převedeme do 3D vizualizace a vy si tak můžete udělat jasnou představu, jak bude nábytek vypadat v prostoru. Jakmile se shodneme na výsledné podobě, zahájíme výrobu. 

Zkušenosti máme opravdu bohaté, a tak jsme schopni splnit i náročnější požadavky. Postačí nám rozměry, Vaše nároky a typ dřeva, ze kterého si přejete, aby byl nábytek vyroben a naši truhláři se pustí do práce. Samozřejmostí je následná péče a povrchová úprava dřeva.

Nábytek v nábytkových řetězcích se snaží stlačit náklady na minimum, často to však bývá na úkor kvality. V našem truhlářství si můžete být jisti původem dřeva a také jeho čistotou a surovostí. 

Truhlářství Plzeň. 

Vyrábíme kvalitní nábytek z masivu i lamina. Máme přehled o nejmodernějších trendech. Finanční stránka je nedílnou součástí projektu, proto vždy před realizaci poskytujeme cenovou kalkulaci celé zakázky. 

Abychom dosáhli maximální spokojenosti zákazníků, snažíme se vše přizpůsobit vašim individuálním přáním a požadavkům.

Truhlářství Plzeň. 

Truhlářský servis

 • 1.KROK

  KONZULTACE

  Rádi Vám vypracujeme grafický 3D návrh, abychom se společně s Vámi mohli domluvit i na těch nejmenších detailech. Truhlářství Plzeň dbá na kvalitu své práce. Grafický 3D návrh pro Vás vytvoříme zcela zdarma.

  Truhlářství Plzeň. 

  2.KROK

  PODMÍNKY

  Našim primárním cílem je spokojenost zákazníka. U nás znáte konečnou cenu předem. Truhlářství Plzeň udělá maximum, abyste s výsledkem byli stoprocentně spokojeni. 

  Truhlářství Plzeň. 

  3.KROK

  REALIZACE

  Výrobu nábytku zahájíme až v okamžik, kdy budeme přesně vědět, jak má nábytek vypadat. U nás máte hlavní slovo Vy.

  Truhlářství Plzeň.

   

FOTOGRAFIE

KONTAKT

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací